Logo korczak

Kadra Ośrodka

Dyrekcja

Dyrektor Maria Magdalena Kozakiewicz
Dyrektor Ośrodka Maria Magdalena Kozakiewicz Tel./Fax: 0 23 654 34 11 wew. 22
Wicedyrektor Beata Małgorzata Mickiewicz
Wicedyrektor Ośrodka Beata Małgorzata Mickiewicz Tel./Fax: 0 23 654 34 11 wew. 24

Nauczyciele

Nazwisko i imię Stanowisko
Bergolc Anna Fizjoterapeuta
Bielicka Agnieszka Terapeuta behawioralny, WWR
Biesalska-Szprengel Ewelina Oligofrenopedagog, Wychowawca III PDP
Błazińska Agnieszka Logopeda, WWR
Bruzda Małgorzata Terapeuta SI, WWR
Chmielewska Magdalena Oligofrenopedagog, Wychowawca przedszkola gr. III
Cybulski Artur Fizjoterapeuta
Czarnecka Edyta Oligofrenopedagog
Czarnecka-Maciak Wioletta Oligofrenopedagog, Wychowawca II PDP
Drozdowska Anna Oligofrenopedagog
Dymkowska Ewa Oligofrenopedagog, Wychowawca VIIB
Gadomska Emilia Fizjoterapeuta, WWR
Gniadkowska Katarzyna Fizjoterapeuta, WWR
Godzwa Alicja Oligofrenopedagog, Świetlica
Gorlewska Iwona Oligofrenopedagog, Wychowawca I-III
Gościniec Katarzyna Oligofrenopedagog
Grudziecka Anna Oligofrenopedagog, Wychowawca IPDP
Gumowska Katarzyna Wychowawca Zespół rewalidacyjno-wychowawczy A, Dogoterapeuta
Jabłonowska Maria Oligofrenopedagog, Muzyka, Muzykoterapia
Jarosiński Jarosław Oligofrenopedagog, Technika
Jasiński Marek Oligofrenopedagog, W-F, Wychowawca grupy wychowawczej
Jurkiewicz Katarzyna Oligofrenopedagog, Religia
Kamińska Katarzyna Neurologopeda, WWR
Kasprowicz-Żujewska Agnieszka Terapeuta Behawioralny, WWR
Klicka Gizela Oligofrenopedagog, Wychowawca przedszkola gr. I
Kołomańska Anna Logopeda, WWR, Terapeuta SI
Korzeniewska Ewa Oligofrenopedagog, WWR, Logopeda, Arteterapia
Maria Magdalena Kozakiewicz Dyrektor szkoły, Język polski, Logopeda, Neurologopeda
Kubińska Aleksandra Logopeda, WWR, Neurologopeda
Kwiatkowska Aneta Oligofrenopedagog, Angielski, Wychowawca IIB
Magierska Kamila Oligofrenopedagog, Przedmioty zawodowe
Magierska Małgorzata Oligofrenopedagog, Przedmioty zawodowe
Majewska Katarzyna Oligofrenopedagog, Dogoterapia
Michalak Aleksandra Psycholog, WWR
Mickiewicz Beata Zastępca Dyrektora, Przyroda, Matematyka, Doradztwo zawodowe, Podstawy przedsiębiorczości, Arteterapia
Nagucka Grażyna Religia, Arteterapia, Socjoterapia
Nieznański Rafał Fizjoterapeuta, Metoda Vojty
Olczak Aneta Oligofrenopedagog, Język polski
Osiecki Michał Oligofrenopedagog, W-F
Pniewska Beata Oligofrenopedagog, Pedagog szkolny, Wychowawca IV-V
Pontus Anita Oligofrenopedagog, Wychowawca III PDPA, Informatyka
Pszczółkowska Anna Oligofrenopedagog, Wychowawca grupy wychowawczej
Rosman-Zembrzuska Elżbieta Psycholog szkolny
Staniszewska Izabella Oligofrenopedagog, Wychowawca III PDPC
Stańczak Katarzyna Logopeda, Surdologopeda, WWR
Staśkiewicz Karolina Oligofrenopedagog, Historia, WOS
Szustek Sylwia Oligofrenopedagog,
Szymański Mateusz Terapeuta SI
Świątek Gabriela Terapeuta SI, WWR
Tadrzak Edyta Oligofrenopedagog, Wychowawca VI-VIIA,
Tadrzak Ewa Oligofrenopedagog, Wychowca grupa przedszkolna IV, WWR
Timoszuk-Czupryn Małgorzata Oligofrenopedagog, Język polski
Tyszka Barbara Oligofrenopedagog, Plastyka, Wychowawca Zespół rewalidacyjno-wychowawczy B
Walczak Marta Logopeda, Wychowawca I-IIIA, WWR
Wąsowska Ewelina Oligofenopedagog, Fizyka, Edukacja dla bezpieczeństwa
Welenc Joanna Oligofrenopedagog, Biblioteka, Chemia
Welenc-Dubińska Justyna Oligofrenopedagog, Świetlica
Wiloch Jolanta Oligofrenopedagog, Socjoterapia, Arteterapia
Wiśniewska Katarzyna Oligofrenopedagog, Wychowawca grupy wychowawczej
Witkowska Bernadetta Oligofrenopedagog, Matematyka, Geografia, Wychowawca VI-VII
Wodowska Monika Terapeuta SI, WWR, Wychowawca III B
Woźniak Dariusz Oligofrenopedagog, W-F
Wójtowicz Agnieszka Fizjoterapeuta, NDT-Bobath, WWR
Wrzesińska Ewa Oligofrenopedagog, Świetlica
Wtulich Marzena Oligofrenopedagog, Biologia
Wyszyńska Magdalena Oligofrenopedagog, Wychowawca grupa przedszkolna II, Metoda Symulatniczno-Sekwencyjna
Żebrowska Agnieszka Oligofrenopedagog, W-F

Kadra niepedagogiczna

Nazwisko i imię Stanowisko
Bergolc Małgorzata Kierownik gospodarczy
Bońkowska Elżbieta Pomoc nauczyciela
Bryks Monika Pomoc nauczyciela
Dworznicka Wioleta Pomoc nauczyciela
Dziembowska Marzanna Starsza sprzątaczka
Gałecka Teresa Starsza sprzątaczka
Gałęziewska Anna Pomoc nauczyciela
Kamilenik Mariola Pomoc nauczyciela
Lipiński Piotr Konserwator
Łukasiak Szczepan Tomasz Kierowca, Konserwator
Malinowska Grażyna Sekretarz
Markiewicz Nina Pomoc nauczyciela
Podlaska Bożena Pomoc nauczyciela
Rutkowska Sylwia Pomoc administracyjna
Sobotka Marzena Pomoc nauczyciela
Walter Monika Księgowa
Welenc Anna Pomoc nauczyciela
Zawadzka Bożenna Pielęgniarka